+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1 për Qera Kodi: 3120

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apart ne rrugen "Andon Zako Cajupi".

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon,guzhine,3 dhoma gjumi dhe nje tualet me nje siperfaqe 110 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte totalisht i mobiluar dhe orientimi i tij veri-perendim.

Cmimi i qerase eshte 500 euro /muaj (i diskutueshem)

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Andon Zako Cajupi
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime