+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3127

Euro 130000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Anastas Kullurioti",prane maternitetit "Koco Gliozheni".

85.74m2

2+1.

Apartamenti eshte I organizuar ne sallon,kuzhine,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe tre ballkone.

Orientimi I tij eshte Veri-Perendim-Jug.

Apartamenti eshte totalisht I rikonstruktuar,mund te shitet edhe I mobiluar.

Cmimi I shitjes 130000 Euro/total.(Pak I diskutueshem).


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 130000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Prane maternitetit "Koco Gliozheni"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug-Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 3

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime