+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament Tjetër për Qera Kodi: 3132

USD 750 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament per zyre, ne rrugen "Sami Frasheri".
137m2
Kati I trete.
Apartamenti eshte I organizuar ne 4 ambjente pune ,dy tualete dhe nje ballkon.
Orientimi I tij eshte Lindje.
Cmimi I qerase eshte 750$/muaj.(I diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 750 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rr."Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Kate total: 7
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime