+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3136

Euro 700 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Sami Frasheri ".

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte I organizuar ne salon,kuzhine ,dy dhoma gjumi ,tualet dhe ballkon.

Cmimi I qerase 700 euro/muaj ( I diskutueshem).

Preferohen te huaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 13
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime