Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 3174

Euro 700 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Tefta Tashko Koco"

3+1+2t+2b

I mobiluar.

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,nje kuzhine,dy tualete dhe dy ballkone.

Cmimi i qerase eshte 700 Euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Tefta Tashko Koco"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime