+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3184

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Margarita Tutulani"

Sip 110 m2

2+1+2b,i mobiluar

Apartamenti eshte I organizuar ne dy dhoma gjumi,nje kuzhine,dy tualete dhe nje ballkon.

Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor,kati 9.

Cmimi I qerase eshte 600 Euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Margarita Tutulani"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 8
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 2
 • Depo: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime