Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 3191

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament per zyra me qera tek rr "Perlat Rexhepi"

3+1+2b

Apartamenti eshte bosh dhe I organizuar ne 4 ambjente pune.

Ndodhet ne nje pallat te ri , me ashensor.

Cmimi I qerase eshte 800 Euro/muaj,taksa e perfshire ne cmim.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Perlat Rexhepi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Prona m2: 153
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Kondicioner

Prona të Ngjashme

Më shumë listime