Villa 2+1 për Qera Kodi: 3194

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera kati I pare I nje vile, ne rrugen "Siri Kodra".

Sip 70m2

Apartamenti eshte I organizuar ne 2 dhoma,nje kuzhine dhe nje tualet.

Eshte totalisht I mobiluar.

Cmimi I qerase eshte 350 Euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: 2+1 Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Siri Kodra"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 70
 • Kate total: 2
 • Kati banimit: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Oborr: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime