Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 3198

Euro 550 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera prane Stadiumit Dinamo.

3+1+2b

Apartamenti eshte totalisht I mobiluar.

SIp 134 m2

Ai eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi,nje salon,nje kuzhine,dy tualete,nje ballkon dhe nje depo te vogel.

Cmimi I qerase eshte 550 Euro / muaj.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 550 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Emin Duraku",prane stadiumit Dinamo
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 3
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Depo: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime