Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3200

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet super apartament me qera ne zonen e ish-Bllokut,rruga "Sami Frasheri"

2+1

Sip 90m2

Apartamenti eshte I organizuar ne dy dhoma gjumi,nje tualet,nje kuzhine dhe nje verande.

Jepet totalisht I mobiluar.

Cmimi I qerase eshte 600 Euro/muaj.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Verandë: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime