+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 3212

Euro 1000 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne Rezidencen "Kodra e Diellit"

SIp 141.34 m2

Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi,nje kuzhine,dy tualete dhe dy ballkone me sip 12m2 secili.

Ndodhet ne katin e dyte.

Super I mobiluar.

Me hipoteke.

Cmimi I shitjes eshte 1000 euro/m2Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1000 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rezidenca "Kodra e Diellit"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 2
 • Ashensor: 1
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime