Zyrë për Qera Kodi: 3216

Euro 2000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet ambjent per zyra me qera prane ktheses se Kamzes.

Sip 550 m2

Ambjenti ndodhet ne katin e I dhe eshte i organizuar ne 7 ambjente pune.

Orientimi:Jug-Perendim

Me vetrate xhami,dopio xham.

Cmimi I qerase 2000 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 2000 /muaj
 • Tipi: Zyrë
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga Kastriotet,Kamez.
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Tualete: 8

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner

Prona të Ngjashme

Më shumë listime