Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3220

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera.

Adresa: "Haxhi Kika",prane Komunes se Parisit.

2+1

Sip 110 m2

Jepet teresisht I mobiluar ne menyre bashkekohore.

Eshte I organizuar ne dy dhoma gjumi,nje kuzhine,nje dhome ndenje, dy tualete si edhe dy ballkone.

Ofrohet dhe 1 vend parkimi.

Cmimi I qerase eshte 600 euro/muaj ( taksat e perfshira ne cmim)

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Haxhi Kika"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Depo: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • Telefon
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime