Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3221

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera,tek "Rruga e Kosovareve"
2+1+2b
Ai eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi,kuzhine,aneks,dy tualete dhe nje ballkon.
Jepet totalisht I mobiluar.
Orientimi:Perendim
Cmimi I qerase eshte 600 Euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga e Kosovareve,prane Liqenit Artificial.
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 8
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime