Apartament 1+1 për Qera Kodi: 3227

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne qender te Tiranes.

1+1

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe jepet teresisht I mobiluar.

Cmimi I qerase eshte 350 Euro/muaj.

Adresa : Rruga e Kavajes


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga e Kavajes,prane Albtelecomit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime