Apartament 2+1+2b për Shitje Kodi: 3228

Euro 170000 Total

Përshkrimi i Pronës

Apartament ne shitje ne rrugen "Nikolla Tupe".

2+1

Sip 106 m2.

Apartamenti eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 kuzhine dy tualete si dhe 2 ballkone.

Shitet I mobiluar.

Me hipoteke.

Cmimi I shitjes eshte 170 mije Euro/Total

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 170000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Nikolla Tupe"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 3

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime