Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3233

Euro 1600 /m2

Përshkrimi i Pronës

Apartament ne shitje ne rrugen "Sami Frasheri"

2+1

Apartamenti eshte I mobiluar dhe I organizuar ne dy dhoma gjumi,nje kuzhine,nje tualet dhe nje ballkon.

Cmimi I shitjes eshte 1600 Euro/m2. 


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1600 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 4
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime