Villa Tjetër për Shitje Kodi: 3242

Euro 80000 Total

Përshkrimi i Pronës

Vile ne shitje ne rrugen "3 Vellezerit Kondi",prane ish Vilave gjermane.

Vila ka 4 kate dhe shiten vetem 2 prej tyre te cilat kane dalje te vecanta.

Secili kat eshte 150m2 dhe eshte I pa mobiluar.

Cmimi i shitjes eshte 80000 Euro per secilin kat.

Me hipoteke.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 80000 Total
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "3 Vellezerit Kondi",ish vilat gjermane
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 150
 • Kate total: 4
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime