Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3262

Leke 40000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet  me qera apartament me qera te pallatet Agimi.

2+1

84 m2

Apartamenti eshte i organizuar ne guzhine sallon,2 dhoma gjumi ,tualet dhe ballkon.

Eshte pjeserisht i mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Cmimi i qerase 40000 leke te reja/muaj. 

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 40000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Pallatet Agimi
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 5
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime