Apartament 2+1 për Qera Kodi: 3263

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Pjeter Bogdani."

2+1 

100 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor  dhe shume te mire te administruar.

Ai eshte i organizuar ne sallon,guzhine,2 dhoma gjumi,nje tualet ,korridor dhe ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Orientimi i i tij eshte lindje-perendim.

Cmimi i qerase 500 euro /muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Pjeter Bogdani"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime