+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 433

Euro 158700 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartament 3+1+2tualete, 138m2, kati 5 nga 6 kate, pallat i ri, me Hipoteke, Orientimi Jug-Perendim,

Cmimi x 1150 euro/m2 = 158.700 euro,  i diskutueshem.

(( ne cmim eshte i perfshire dhe garazhi 13.5m2 ))

Rr. Bogdaneve, prane ish Samsungu

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 158700 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr. Bogdaneve, prane Ish Samsungu
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Prona m2: 138
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime