+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Qera Kodi: 500

Euro 1000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Toke 6000m2, ndertim 400m2, (( mund te shtohen dhe 200m2, nese pagesa behet 3 muaj Cach ne dore )) + ne cmime jane te perfshira dhe 2 ambjente ne kat te 2te qe mund te perdoren si zyra ose per banim, ne godine perballe.

Cmimi = 1000 euro/muaji i diskutueshem

Autostrade Drurres - Tirane, perb Citroen

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1000 /muaj
 • Tipi: Ambjent komercial
 • Qëllimi: Magazinë
 • Adresa: Autostrada Durres - Tirane, prb Citroen
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Prona m2: 6000
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime