+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 509

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera Apartamenti 2+1, me sip. 77m2, kati i 7 nga 10 kate, pallat i ri, me Hipoteke, i perbere nga nje holl, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, dhe nje ballkon, i mobiluar teresisht,

cmimi 350 euro/ ne muaj i diskutueshem

Rr. Muhamet Gjollesha, mbas Gjykate se Tiranes


PLUS

+ Jepet me qera dhe nje , Apartamant 2+1+2tualete, 120m2, i perbere nga nje holl, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, dhe nje ballkon, i mobiluar teresisht, kati 3 nga 8 kate, pallat i ri, me Hipoteke, orientimi Veri-Lindje-Perendim

Cmimi qera = 450 euro / ne muaj i diskutueshem

+ ne te njejtin pallat, por hyrje tjeter, Jepet me qera dhe nje , Apartamant 2+1+2tualete, 100m2, i perbere nga nje holl, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, dhe nje ballkon, kati 5 nga 8 kate, pallat i ri, me Hipoteke,  Veri-Lindje, i pershtatshem si per banim dheper zyre

Cmimi qera = 350 euro / ne muaj i diskutueshem

Rr. Zogu i Zi, prane Qendres Ring

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr. Muhamet Gjollesha, mbas Gjykate se Tiranes
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Prona m2: 100
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Kondicioner
 • Internet
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime