+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 515

Euro 85000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet Apartamant 2+1+1tualete, 85m2, i perbere nga nje holl, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe nje ballkon, i mobiluar teresisht, kati 7 nga 9 kate, pallat i ri, me Hipoteke, orientimi Jug

Cmimi x 1000 = 85000 euro

Rr. Blv. Bajram Curri, prane Clinika Italiane
Detajet e Pronës

 • Çmimi: 85000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr. Blv. Bajram Curri, prane Clinika Italiane
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Prona m2: 85
 • Kate total: 9
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime