+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 548

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera Apartamant 3+1+2tualete, 120 m2,
I perbere nga 1 holl, 3 dhome gjumi, 2tualete, 1 ballkon, vetem me Aneks Gatimi sobe dhe frigorifer, kati 3 nga 8 kate, pallat i ri. nd. 2002

Cmimi qera = 400 euro  / ne muaj

Rr. Nikolla Jorga, prane Grepit te Arte, ose Ish Ekspozita Shqiperia Sot


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rr. Nikolla Jorga, prane Grepit te Arte, ose Ish Ekspozita Shqiperia Sot
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Prona m2: 120
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Lavatriçe
 • Furrë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime