+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 584

Leke 20000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament dhome+ paradhome me sip. 35m2, nje tualet te vogel dhe ballkon i mbyllur. Apartamenti ka vetem lavamanin, nje divan, nje tavoline dhe nje frigorifer te vogel. Pronarja mund te sjelle nje dollap, krevat dhe bufene e kuzhines. Cmimi 20000 leke/muaj.

Mund te jape edhe nje dhome tjeter sebashku me kete apartament me cmim 25000 leke/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 20000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Dora D'Istria"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Prona m2: 35
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2
 • Anekse: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime