+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1+A për Shitje Kodi: 660

Euro 90000 Total

Përshkrimi i Pronës


Shitet Apartament 1+1+A.gatimi, Sip.116 m2, kati 4 nga 6 kate,  pallati i Ri, nd. 1996 i mobiluar dhe i Rivlersuar, me Hipoteke
I perbere nga 1 holl, Aneks Gatimi, 1 dhome gjumi, 1tualet, korridor, ballkon,
Cmimi x 775 euro/m2 = 90.000 euro i diskutueshem
Rruga: Ali Visha, prane Shkolles Labinoti

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 90000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga: Ali Visha, prane Shkolles Labinoti
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1+A
 • Faza: E re
 • Prona m2: 116
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 4
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime