Villa 5+1+2b për Shitje Kodi: 847

Euro 400000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje Vile 3 kateshe, Sip. Toke 700m2, sip. nd. 600m2, e mobiluar

 • Kati pare sip. 200m2 ka: Magazine, Oborr, parkim
 • Kati 2te, sip. 200m2 ka: Holl, Dhome ndenje, guzhine, dhome gjumi, tualet, 2 ballkone dhe nje Verande e madhe
 • kati 3te, sip. 200m2 Ka: 4 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone dhe nje verande e madhe.

             total sip.nd= 600m2


Cmimi = 400.000 euro diskutueshem

Rruga: Bajram Tusha, Lagja. 14, prane ish Pularise AIBa, Shkozete DurresDetajet e Pronës

 • Çmimi: 400000 Total
 • Tipi: 5+1+2b Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga: Bajram Tusha, Lagja. 14, prane ish Pularise AIBA, Shkozete
 • Qyteti: Durres
 • Rrethi: Durres
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 5+1+2b
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 700
 • Truall m2: 700
 • Kate total: 3
 • Kati banimit: 3
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 5
 • Koridor: 2
 • Oborr: 1
 • Tualete: 2
 • Verandë: 2
 • Ballkon: 4
 • Magazinë: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime