+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 856

Leke 40000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera ap. 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ka nje air-co ne sallon, me dritare dopio xham dhe grila.

Cmimi 40000 leke/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 40000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr. "Komuna e Parisit", prane Lulishte 1 Majit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Prona m2: 105
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 5
 • Anekse: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime