Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 3291

Euro 280000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament prane Librit Universitar .

148 m2 

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe shume te mire administruar.

Ndodhet me pamje nga rruga kryesore.

Mundesi shume e mire invenstimi.

Cmimi i shitjes 280000 euro /total

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 280000 Total
  • Tipi: Apartament
  • Qëllimi: Tjetër
  • Adresa: Rr"Abdyl Frasheri "
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: Veri
  • Specifikimi: 3+1
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime