Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 3329

Euro 245000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne rrugen "Perlat Rexhepi".

2+1 

110 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuar ne korridor,sallon,guzhine,ballkon, 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Orientimi i tij eshte veri-perendim.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitje 245000euro/total.(i diskutueshem).

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 245000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Perlat Rexhepi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Prona m2: 110
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime