+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 5+1+3b për Qera Kodi: 3185

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera per biznes ne rrugen "Bilal Xhaferri"

Sip 145m2 + 60m2 oborr.

Ai ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.

Eshte I organizuar ne 5 dhoma,tre tualete dhe ka nje oborr me sip 60 m2

Cmimi I qerase eshte 800 Euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Komerciale
 • Adresa: Rruga "Bilal Xhaferri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 5+1+3b
 • Faza: Ekzistuese
 • Prona m2: 200
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 1
 • Anekse: 2
 • Dhoma ndenje: 2
 • Dhoma gjumi: 5
 • Koridor: 2
 • Oborr: 1
 • Tualete: 3
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV

Prona të Ngjashme

Më shumë listime