Apartament 2+1+A për Qera Kodi: 3196

Euro 850 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Apartament me qera ne rrugen "Marko Bocari"

Sip 130m2

2+1

Apartamenti eshte totalisht I mobiluar,mobilim luksoz.

I organizuar ne dy dhoma gjumi,nje kuzhine,nje tualet dhe nje ballkon ,gjithashtu ofron vend parkimi,garazh I perfshire ne cmim.

Cmimi I qerase eshte 850 Euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 850 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Marko Bocari"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1+A
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime