Apartament 2+1+A për Qera Kodi: 3271

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament per zyre ne rrugen "Sami Frasheri".

120 m2 

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues por shume mire i mirembajtur dhe i sigurte.

Eshte i organizuar ne 3 ambiente pune ,nje depo ,nje tualet ,2 ballkone.

Ambienti eshte i shtruar me parket.

Orientimi i tij eshte lindje -jug.

Cmimi i qerase eshte 800 euro/muaj perfshire taksat.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1+A
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 3
 • Depo: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime