Apartament 3+1+A për Qera Kodi: 3254

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apart me qera per zyre ne rrugen "Pjeter Bogdani".

110 m2 

Apartamenti eshte i pershtatur ne 4 ambiente pune ,2 tualete,2 ballkone dhe nje depo.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe ye shume mire administruar.

Orientimi i tij eshte perendim.

Cmimi i qerase eshte 400 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: rruga "Pjeter Bogdani"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 3+1+A
 • Faza: E re
 • Kate total: 9
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime