+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+A për Qera Kodi: 482

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Shtepia ka me oborr, verande dhe mundesi parkimi ne oborr. Per momentin ka vetem kontrabufene e kuzhines, bolier dhe disa divane, pjesa tjeter (frigorifer, sobe, lavatrice, dhomat e gjumit) eshte bosh. Pronari do i mobiloje kur te gjendet klienti. 

It is given for rent a house with 2 bedrooms+1 living room and kitchen+ 1 bathroom+ a veranda and a yard, where it can be parked a car. At the moment the house is empty but the owner will furnished it at the moment the client decides to rent it.Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr. "Hoxha Tahsim"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Lindje
 • Specifikimi: 2+1+A
 • Faza: E rikonstruktuar
 • Prona m2: 85
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 1
 • Anekse: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Oborr: 1
 • Tualete: 1
 • Verandë: 1

Opsionet e Pronës

 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime