Ambjent komercial për Qera Kodi: 2461

Euro 5 /m2

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira godine e re 3-kateshe ne Shkozet.

Secili kat ka nje siperfaqe prej 710 m2.

Objekti ka hyrje te kontrolluar dhe sherbim ruajtje 24 ore.

I pajisur me shkalle dhe ashensor per te bere me te lehte transportin per ngarkesa te medha.

Ambjenti eshte shume i pershtatshem per dhoma frigoriferike.

Cmimi:7 euro/m2


Detajet e Pronës

  • Çmimi: 5 /m2
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Godinë
  • Adresa: Shkozet
  • Qyteti: Durres
  • Rrethi: Durres
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime