Ambjent komercial për Shitje Kodi: 2651

Euro 1700 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet ambjent biznesi ne lagjen 13, Durres.

Ambjenti eshte perdorur si bar-kafe, me nje siperfaqe prej 155 m2 dhe i pajisur me hipoteke.

Ai shitet totalisht i mobiluar dhe i gatshem te vihet menjehere ne pune.

Ambjenti eshte i vendosur ne nje zone te populluar dhe teper te frekuentuar.

Cmimi: 1700 euro/m2

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 1700 /m2
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Bar - Restaurant
  • Adresa: Lagjja nr.13, Durres
  • Qyteti: Durres
  • Rrethi: Durres
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime