Ambjent komercial për Qera Kodi: 2667

Euro 2000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira kati i pare i nje pallati te ri prane Hotel "Adriatik", Durres

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 400 m2 si dhe 100 m2 verande.

E pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe me mundesi reklamimi pasi ka fasade xhami 25 m2.

Cmimi: 2000 euro/muaj i diskutueshem

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 2000 /muaj
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Tjetër
  • Adresa: Prane Hotel Adriatik, Durres
  • Qyteti: Durres
  • Rrethi: Durres
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime