Villa Tjetër për Shitje Kodi: 2817

Euro 400000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile 3 kateshe ne Shkozet Kati i pare i viles ka je siperfaqe prej 200 m2 dhe eshte perdorur si magazine. Kati i dyte i viles ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe eshte i organizyar ne sallon, guzhine, dhome ndenje, tualet, verande e madhe si dhe nje ballkon i madh. Kati i trete ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome garderobe, 2 ballkone si dhe nje verande. Vila ka ambjent te gjelberuar perpara 183 m2 dhe nje siperfaqe prej 155 m2 te shfrytezuar per peme frutore. Gjithashtu vila ka dhe garazhdin 163 m2. 400 000 euro/total

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 400000 Total
  • Tipi: Tjetër Villa
  • Qëllimi: Banesë
  • Adresa: Shkozet, Lagjja 14
  • Qyteti: Durres
  • Rrethi: Durres
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime