Villa Tjetër për Shitje Kodi: 3231

Euro 750000 Total

Përshkrimi i Pronës

Vile ne shitje,prane pistes Iliria,Durres.

Sip 480 m2.

Vila ka 4 kate ku secili kat ka nje sip prej 190 m2 dhe eshte I mobiluar.

Me hipoteke.

Cmimi I shitjes eshte 750000 Euro/Total. ( I diskutueshem)

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 750000 Total
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Hotel
 • Adresa: Prane pistes Iliria,Durres.
 • Qyteti: Durres
 • Rrethi: Durres
 • Orientimi: Veri-Lindje-Perendim
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 190
 • Truall m2: 480
 • Kate total: 4
 • Dhoma ndenje: 2
 • Koridor: 4
 • Oborr: 1
 • Verandë: 4

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • Telefon
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime