Zyrë për Qera Kodi: 3232

Euro 1600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet zyre me qera tek Bulevardi Bajram Curri.

Open- Space

Sip 101m2

Zyra ka tualet,e shtruar me parket dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi i qerase 1600 Euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1600 /muaj
 • Tipi: Zyrë
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Bulevardi "Bajram Curri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Kondicioner
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime