Apartament 2+1+A për Qera Kodi: 3259

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Sulejman Delvina".

2+1+A+2t

Apartamenti eshte i organizuar ne korridor i cili ben shperndarje ne ambientet e tjera.

Eshte i organizuar ne sallon te madh,guzhine ,dy dhoma gjumi,dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar .

Orientimi i tij eshte veri-jug.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2te nje pallati ekzistues,pa ashensor.

Cmimi i qerase eshte 500 Euro/muaj.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sulejman Delvina"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug
 • Specifikimi: 2+1+A
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime