Ambjent komercial për Qera Kodi: 3274

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet ambient me qera per zyre ne rrugen "Abdyl Frasheri".

58 m2 

Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri .

Ambienti per zyra eshte open -space dhe me orientim jug.

Cmimi  i qerase eshte 800 euro/muaj.

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 800 /muaj
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Zyra
  • Adresa: Rruga "Avdyl Frasheri"
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: Jug
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime