Ambjent komercial për Shitje Kodi: 3285

Euro 320000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet truall dhe nje vile 3 kateshe ne Rinas.

Siperfaqja e truallit eshte 2000 m2.

Lloji: Are

Zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vila ka nje siperfaqe 800 m2 .

Ajo eshte e organizuar ne 3 kate .

Kati i pare eshte 300 m2 .

Eshte i ndare ne 5 dyqane ne gjendje pune.

Kati i 2 po ashtu 300 m2 ,nga kjo 150 m2 eshte siperfaqe banimi.

E organizuar ne 2 dhoma gjumi ,guzhine,korridor dhe tualet.

Pjesa tjeter 150 m2 ne lokal .

Kati i 3 eshte papafingo 200 m2.

Prona eshte mundesi shume e mire investimi per shkak te pozicionit.

Cmimi i shitjes 320 000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 320000 Total
 • Tipi: Ambjent komercial
 • Qëllimi: Tjetër
 • Adresa: rinas perball kualidimit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Prona m2: 2000

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime