Villa Tjetër për Shitje Kodi: 3288

Euro 450000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile 3-kateshe ne rrugen "Fuat Toptani".

Siperfaqe trualli 500 m2.

Nga e cila 470 m2 siperfaqe ndertimi.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate banimi.

Kati i pare me siperfaqe 167 m2 eshte e organizuar ne sallon,guzhine ,tualet dhe 3 dhoma gjumi.

Kati i 2 me siperfaqe 151 m2 eshte e organizuar ne sllon,guzhine,tualet 2 dhoma gjumi dhe verande.

Kati i 3 me siperfaqe 151 m2 eshte i njejti organizim si kati i dyte.

Vila gjithashtu ka dhe garazhe.

Cmimi i shitje ne 450 000 euro/total .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ajo mund te jepet dhe me qera.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 450000 Total
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: rruga "Fuat Toptani "
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje-Perendim
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 500
 • Kate total: 3
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma ndenje: 3
 • Dhoma gjumi: 7
 • Tualete: 3
 • Verandë: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime