+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa 3+1+A për Shitje Kodi: 2603

Euro 200000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile dy kateshe prane qendres se Kombinatit.

Vila ka nje siperfaqe totale prej 220 m2 si dhe 290 m2 truall.

Kati i pare eshte perdorur per biznes dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2.

Kati i dyte prej 120 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon, aneks, tualet.

Cmimi:200 000 euro/total (I diskutueshem)

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 200000 Total
 • Tipi: 3+1+A Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Kombinat
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1+A
 • Faza: E re
 • Kate total: 2
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Oborr: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime