+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1+A për Qera Kodi: 2850

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament me sip. 77 m2 ne rrugen e Durresit

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 3 dhe eshte i organizuar ne sallon,dhome gjumi,guzhine ,tualet si dhe nje depo.

Ai mund te pershtatet edhe ne 2+1.

Apartamenti eshte i mobiluar ne ne menyre bashkekohore,me parket druri dhe sistem ngrohje ne te gjitha ambientet.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga e Durresit ,prane ambasades Kineze
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1+A
 • Faza: Ekzistuese
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Depo: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime