+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1+A për Qera Kodi: 3102

Euro 300 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet apartament me qera ne rrugen "Vaso Pasho".

60 m2 

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon,guzhine ,nje dhome gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone.

Ai eshte totalisht i mobiluar.

Ndodhet ne katin  e 3 te nje pallati ekzistues dhe ne nje zone shume te mire.

Cmimi i qerase eshte 300 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 300 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Vaso Pasho"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 1+1+A
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 4
 • Anekse: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime