Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 3269

Euro 750 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera apartament ne rrugen "Andon Zako Cajupi".

2+1 

110 m2 

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe shume te mire te administruar.

Apartamenti eshte totalisht i mobiliuar dhe ne gjendje shume te mire .

Eshte i organizuar ne sallon,guzhine ,dy dhoma gjumi,2 tualete dhe nje ballkon.

Orientimi i tij eshte lindje .

Cmimi i qerase 750 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 750 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Andon Zako Cajupi".
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime